Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba

Maisto papildas vyrams TRIBESTAN PLUS 100mg N60

 
< Atgal Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >
Maisto papildas vyrams TRIBESTAN PLUS 100mg N60

Gamintojas: Sopharma, Bulgarija

Kaina
76,75 Lt€ 22.23
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
PREKĖS APRAŠYMAS

TRIBESTAN plus 100 mg/50 mg plėvele dengtos tabletės

Sausasis gulsčiosios ragužės (Tribulus terrestris) ekstraktas
Sausasis ženšenio šaknų (Ginseng radix) ekstraktas

Maisto papildas 60 plėvele dengtų tablečių

Paskirtis

Vartojamas kaip papildoma priemonė, padedanti adaptuotis prie sunkaus fizinio krūvio ir streso.

Savybės

Tribulus terrestris kaupia steroidinius furostanolo tipo saponinus. Pagrindinė sausojo Tribulus terrestris ekstrakto veiklioji medžiaga yra protodioscinas. Jis organizme paverčiamas į lytinio hormono testosterono pirmtaką DHEA (dehidroepiandrosteroną). Tribulus terrestris ne tik padeda adaptuotis po sunkaus fizinio krūvio ir stresinio išsekimo, bet ir reguliuoja lytinių hormonų pusiausvyrą, skatina protinę veiklą, padeda siekti sportinių rezultatų bei stiprina imunitetą.

Sausasis ženšenio šaknų ekstraktas yra saponinų – ginsenozidų ir panaksozidų – mišinys. Šios medžiagos pasižymi organizmą stimuliuojančiu ir senėjimo procesus lėtinančiu poveikiu. Jos teigiamai veikia protinę veiklą ir fizinę būklę, stiprina imunitetą, padeda esant nuovargiui ir išsekimui, padidina fizinę ištvermę ir stimuliuoja lytinę funkciją.

Šis unikalus Tribulus terrestris ir ženšenio derinys padeda atstatyti organizmo gyvybines jėgas ir stabdyti senėjimo procesą.

Vartojimas

Suaugusiems ir vyresniems nei 14 metų vaikams reikia gerti po 1-3 tabletes per dieną, po valgio. Preparatą geriausia vartoti pirmoje dienos pusėje. Tabletę reikia nuryti užsigeriant vandeniu. Produktą rekomenduojama vartoti ne trumpiau kaip 4-6 savaites.

Perspėjimas

Produkto vartoti negalima, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai šio preparato sudėtyje esančiai medžiagai, taip pat nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Neviršyti nustatytos paros rekomenduojamos dozės.
Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Šio preparato neskiriama vaikams iki 14 metų.

Laikymo sąlygos

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25˚C temperatūroje.
Laikyti gamintojo pakuotėje.

Sudėtis

Sausasis gulsčiosios ragužės (Tribulus terrestris) žolės ekstraktas, sausasis ženšenio (Ginseng radix) šaknų ekstraktas, lipnumą reguliuojančios medžiagos mikrokristalinė celiuliozė ir silicio dioksidas, stabilizatorius polivinilpirolidonas, magnio stearatas, tirštikliai hidroksipropilceliuliozė ir hidroksipropilmetilceliuliozė, dažikliai E 171, E 172.

Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra:

  • 100mg sausojo Tribulus terrestris (Gulsčiosios ragužės) ekstrakto (atitinka 45mg furostanolio saponino)
  • 50mg sausojo Ginseng radix (ženšenio šaknų) ekstrakto

Gamintojas

UAB Sopharma
Iliensko shosse g. 16., 1220 Sofija, Bulgarija
Gamintojai
Prekių grupės