Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Užsiprenumeruokite naujienas

DR.BELTER

DR. BELTER COSMETIC - kokybė ir meilė iš gamtos. PAGAMINTA VOKIETIJOJE
 
DR. BELTER COSMETIC – tai profesionaliai Jūsų grožio priežiūrai skirti natūralūs, veiksmingi ir vartotojų lūkesčius pateisinę produktai, pagaminti tik iš atrinktų ir itin kokybiškų žaliavų.
 
Terapijos produktų asortimentą sudaro 11 priežiūros produktų linijų, užtikrinančių optimalią ir metodišką visų tipų ir amžiaus grupių odos priežiūrą. Siūlome įvairius asmeninei priežiūrai skirtus produktus ir itin platų profesionaliam naudojimui grožio salonuose skirtų produktų, supakuotų dideliais kiekiais, įskaitant įvairius terapijos produktus, asortimentą.  
 
Vokietijoje mūsų produktais prekiauja profesionalūs grožio terapeutai.
 
DR. BELTER PROFESSIONAL CARE CONCEPT – tai garsi naujovė, taikoma profesionalų, pagrįsta gamtos mokslais, pasižyminti akivaizdžiais rezultatais ir puikiai tinka odai.
 
DR. BELTER COSMETIC įkvėpia stulbinama gamtos įvairovė, todėl visuomet stengiamės ją atkurti naujose veikliųjų medžiagų formulėse, kurioms sukurti naudojame mūsų šalies ir egzotinius augalus. Ypatingas kokybės požymis – kad visuose šiuose odos priežiūros preparatuose nėra mineralinio ir silikoninio aliejaus; DR. BELTER COSMETIC produktus sudaro 95–100 % natūralių sudedamųjų dalių. Pačios populiariausios veikliųjų medžiagų grupės yra odai identiškos medžiagos, DMS, augalų kompleksai ir jūros ekstraktai. Švelnūs ir maloniai kvepiantys produktai kūno priežiūrą paverčia malonumu.
 
INOVACIJOS
Biochemikas bei mokslinių tyrimų ir mokslo plėtojimo komandos vadovas Dr. Clemens Belter įmonės laboratorijose kuria, testuoja ir nuolat tobulina visus DR.BELTER produktus. Laboratorijose, skirtose mikrobiologiniams tyrimams atlikti ir kokybei užtikrinti, siekiama aukščiausios produktų kokybės ir saugumo. Visi produktai gaminami, išpilstomi, pakuojami ir išsiunčiami tiesiogiai iš įmonės būstinės, esančios Braunšveige, Vokietijoje.
 
TRADICIJA
Ateityje ir toliau bus vadovaujamasi tradiciniais principais, kuriais aukštinama gamta, meistriškumas ir profesionalumas.
7 ypatingos priežastys pasirinkti DR.BELTER kosmetiką
  • Aukštos kokybės sudėtis be sintetinių aliejų; 
  • produktai iš 95-100 % natūralių ingredientų;
  • medicininių augalinių ekstraktų ir patentuotų high-tech ingredientų kombinacija;
  • labai geras produktų sugeriamumas dėl specifinės, odos prigimčiai artimos žaliavos sudėties („molekulinės   kosmetikos” principas);
  • puikūs sprendimai probleminei odai;
  • 30 metų patirtimi paremta, šeimyninio verslo garantuojama vokiška kokybė;
  • gamyba vykdoma tik pagal GMP (geros medicininės praktikos) taisykles.
2011 - 2018 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce