Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Pirmoji pagalba
Užsiprenumeruokite naujienas

GASTAVIT kramtomosios tabletės skrandžio rūgštingumo sumažinimui N12

(0 įvertinimų)
GASTAVIT kramtomosios tabletės skrandžio rūgštingumo sumažinimui N12
GASTAVIT kramtomosios tabletės skrandžio rūgštingumo sumažinimui N12

Gamintojas: Apipharma Ltd

Gastavit® kramtomosios tabletės, N12 Barkodas: 3858882102322 Medicinos priemonė vartojama simptominiam padidėjusio skrandžio rūgštingumo
Kaina
7,10 €
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >
Gastavit® kramtomosios tabletės, N12
Barkodas: 3858882102322
Medicinos priemonė vartojama simptominiam padidėjusio skrandžio rūgštingumo sumažinimui kai yra gastroezofaginis refliuksas.
·        Neutralizuoja skrandžio rūgštis.
·        Sumažina gastroezofaginio refliukso būklę (GERL).
·        Apsaugo skrandžio gleivinę.
·        Pasižymi greitu poveikiu.
·        Sudėtyje neturi aliuminio hidroksido.
·        Skirtas naudoti suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų amžiaus.
 
Gastavit® sudėtyje yra įvairių papildomų sudedamųjų dalių, veikiančių skrandžio aplinkoje. Alginatas yra polisacharidas, išskirtas iš tam tikrų dumblių rūšių. Kai patenka į rūgščią aplinką, skrandis tampa lengvas klampus gelis, kuris apima ir saugo skrandžio gleivinę. Natrio alginato, algino rūgšties ir bikarbonato derinys prisideda prie greitesnio poveikio. Be to, klampus alginato gelis apsaugo nuo skrandžio turinio, kuris sumažina refliukso epizodus. Karbonatas ir bikarbonatas neutralizuoja skrandžio rūgštis. Šioje reakcijoje išsiskiriantis anglies dioksidas užfiksuotas iš alginato gelio, kad susidarytų putos, apimančios skrandžio sultis.
 
SUDĖTIS:Kiekvienoje tabletėje yra 200 mg natrio alginato, 50 mg algino rūgšties, 80 mg natrio bikarbonato, 140 mg kalcio karbonato. Pagalbinės medžiagos: manitolis, sukralozė, silicio dioksidas, daržovių magnio stearatas, glicerolio behenatas. Kvapiosios medžiagos: imbiero ekstraktas, imbiero eterinis aliejus, citrina, mėta.

DOZAVIMAS IR VARTOJIMO METODAS: Suaugusiesiems ir vyresniems negu 12 metų vaikams: išgerkite po 1-2 tabletes po valgio. Vaikams (nuo 6 iki 12 metų): išgerkite po 1 tabletę po valgio. Tabletę galima sukramtyti arba užsigerti stikline vandens. Neviršykite rekomenduojamos dozės.

ŠALUTINIAI POVEIKIAI: Gastavit® komponentai yra saugūs, visiškai biologiškai suderinami ir gerai toleruojami, kaip rodo konkretūs tyrimai. Gastavit® sudėtyje nėra aliuminio hidroksido ar aspartamo, kuris gali sukelti šalutinį poveikį. Jei dozės reikalingos terapiniam poveikiui pasiekti, vienintelis šalutinis poveikis gali būti vidurių užkietėjimas ir trumpalaikis viduriavimas.
Jei simptomai išlieka, pasitarkite su gydytoju.
 
SĄVEIKA SU KITAIS VAISTAIS:Dėl didelio klampumo šis medicinos prietaisas gali sulėtinti ar sumažinti kartu vartojamų vaistų absorbciją. Jei vartojate kontraceptines tabletes, prieš pradėdami vartoti Gastavit® pasitarkite su savo gydytoju. Jei vartojate omeprazolį, cimetidiną, cisapridą ar panašaus farmakologinio poveikiopreparatą, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.
 
LAIKYMO SĄLYGOS:laikyti ne aukštesnėje, kaip 25ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 
ATSARGUMO PRIEMONĖS IR ĮSPĖJIMAI: Nenaudoti nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Neviršykite rekomenduojamos dozės, nes perdozavimas gali sukelti vidurių užkietėjimą ar trumpalaikį viduriavimą. Nevartokite esant lėtiniam vidurių užkietėjimui, viduriavimui, Jeigu yra sunkių inkstųsutrikimų ar sergant lėtiniu širdies nepakankamumu. Jei  vartojate ilgiau kaip 30 dienų, rekomenduojama padaryti 7 dienų pertrauką. Negalima naudoti asmenims, alergiškiems sudėtyje esančioms medžiagoms. Nenaudokite pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės. Šis terminas taikomas tik produktams, laikomiems nepažeistoje pakuotėje.
 
GAMINTOJAS: Apipharma Ltd, Jeronima Kavanjina 26, 10000 Zagreb, Croatia. Pagaminta Kroatijoje.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

Kartu su šia preke dažniausiai perkamos
2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce