Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Vitaminai ir maisto papildai
Užsiprenumeruokite naujienas

Maisto papildas PROFUS Proto bokštas N15

(0 įvertinimų)
Maisto papildas PROFUS Proto bokštas N15
Maisto papildas PROFUS Proto bokštas N15

Gamintojas: Aconitum

PROTO BOKŠTAS Maisto papildas atminčiai ir protinei veiklai 15 kapsulių   Sunkus periodas darbe ar studijose? Vienu metu reikia atlikti
Kaina
Išparduota
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >
PROTO BOKŠTAS
Maisto papildas atminčiai ir protinei veiklai
15 kapsulių
 
Sunkus periodas darbe ar studijose? Vienu metu reikia atlikti daug darbų ir atrodo, kad protas tiesiog nebespėja reaguoti į informacijos srautą. Negana to, beveik kas rytą, išėjus iš namų, pagalvoji „ar užrakinau duris“? Maisto papildas PROTO BOKŠTAS skirtas daug ir intensyviai dirbančiam protinį darbą, patiriančiam stresą ar per naktis „kremtančiam“ knygas prieš egzaminą.
  • Pantoteno rūgštis ir ginkmedis padeda palaikyti normalią protinę veiklą
  • Rasvoji radiola padeda organizmui prisitaikyti prie streso, o vitaminai B6, B2 ir B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą
  • Ginkmedis ir bakopa padeda palaikyti normalią atminties funkciją
Bakopa
Būna, kad dirbi kelis darbus vienu metu, ir vis kartoji, kad rytoj jau susidėliosi juos taip, jog skubėti niekur nebereikės. Iš namų lėkte išleki, nes iki paskutinės minutės „gaudai“ sapną. O vakare prisimeni, kad ir vėl pamiršai nusipirkti pieno? Tai vadinama sutrikusia dėmesio koncentracija. Bakopa – unikali medžiaga, kuri būtent padeda palaikyti dėmesio koncentraciją. Bet tai dar ne viskas, bakopa net svarbesnė atminčiai. Ji padeda palaikyti trumpalaikę ir ilgalaikę atmintį! Normali smegenų veikla siejama su gera kraujotaka. Viena iš gerųjų bakopos savybių, kad ji padeda palaikyti kraujotaką.  
 
Ginkmedis
Neįtikėtinai plačiai naudojamas daugiau nei 2000 metų. Ginkmedis – galingas augalas, kurio gerosios savybės aprašytos ne viename klinikiniame tyrime. Būtent jis padeda palaikyti atmintį, kai patiriamas fizinis stresas. Ginkmedis padeda palaikyti smegenų kraujotaką, taip padėdamas gerinti smegenų veiklą. Gali padėti lengviau atsiminti faktus ir išlaikyti dėmesį bei aiškų mąstymą. Prisiminsi mylimųjų gimtadienius, ir dar su vardadieniu pasveikinsi. Tobula!
 
Rausvoji rodiolė
Ši augalinė medžiaga dar vadinama – adaptogenu, kuris padeda organizmui prisitaikyti prie streso. Ką tai reiškia? Įsivaizduok: visą dieną esi užsivertęs darbais, po to seka namų ruoša – parduotuvė – aktyvus laisvailaikis – lova. Tiesa, lovą pasieki vėlai (labai vėlai), o keliesi anksti. Miegas trunkantis 8 valandas? Ne, tokio jau 100 metų neturėjai.. O ar nebūna, kad visame tame sukūryje imi ir pratrūksti, esi be nuotaikos arba kažkam ją sugadini? Taip, tai stresas. Įsivaizduok, kaip visą šį reikalų sūkurį sutvarkytum su šypsena ir dar vakare pasisiūlytum pagaminti vakarienę? Štai apie tokį poveikį kalbame.
 
Vitaminai B6, B2, B1 ir B12
Kas nežino B grupės vitaminų? Tu tai tikrai žinai. Jie padeda palaikyti nervų sistemos veiklą. 
 
Cinkas
Cinkas turi daug gėrio savyje. Pavyzdžiui, padeda palaikyti gerą odos ir kaulų būklę. Tačiau svarbiausia, tai, kad cinkas padeda palaikyti ir normalią pažinimo funkciją.
 
Geležis, pantoteno ir folio rūgštys
Kai daug dirbi ir esi užsiėmęs, dažniausiai pamiršti ką reiškia tinkamai maitintis. Natūraliai suprantamu dalyku tampa ir nuovargis. Bet apie tai jau pagalvojome, nes kapsulėje esančios pantoteno ir folio rūgštys bei geležis padeda mažinti nuovargį ir pavargimo jausmą. Beje, pantoteno rūgštis taip pat padeda palaikyti normalią protinę veiklą.
 
 
 
1-oje kapsulėje yra
 
RMV*
Mėlynžiedės taškuonės (Euphrasia officinalis L.) lapų sausasis ekstraktas
100 mg
 
 
Rausvosios radiolės (Rhodiola rosea L.) šaknų sausasis ekstraktas
75 mg
 
Ginkmedžio(Ginkgo biloba L.) lapų sausasis ekstraktas
60 mg
 
L-Argininas
37,2 mg
 
Pantoteno rūgštis
12 mg
200 %
Cinkas
10 mg
100 %
Geležis
10 mg
71 %
Vitaminas B6
1,4 mg
100 %
Vitaminas B2
1,4 mg
100 %
Vitaminas B1
1,1 mg
100 %
Folio rūgštis
400 μg
200 %
Vitaminas B12
2,5 μg
100 %
*RMV – referencinė maistinė vertė
 
 
 
Vartojimas: gerti po 1 kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens.
 
Visi PROFUS linijos maisto papildai pasižymi trejopu poveikiu, patogiu vartojimu ir puikiai suderintomis sudėtimis. Vartoti PROFUS linijos maisto papildus itin paprasta – vos 1 kapsulė per dieną. Dėl išskirtinės sudėties jie gali būti vartojami tik tiek, kiek Tau reikia, ir nesvarbu, ar tai būtų intensyvi savaitė darbe, derybos, sesija ar viskas kartu.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce