Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Medicinos technika
Užsiprenumeruokite naujienas

Pleistras Kool'n'Soothe Migraine N4 (nuo migrenos)

(0 įvertinimų)
Pleistras Kool'n'Soothe Migraine N4 (nuo migrenos)
Pleistras Kool'n'Soothe Migraine N4 (nuo migrenos)

Gamintojas: Kobayashi Healthcare Europe Ltd

KOOL'n'SOOTHE Migraine yra minkštas gelio pleistras, sukurtas žmonėms, kuriuos kankina smarkus galvos skausmas ar migrena. Patogus ir
Kaina
Išparduota
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

KOOL'n'SOOTHE Migraine yra minkštas gelio pleistras, sukurtas žmonėms, kuriuos kankina smarkus galvos skausmas ar migrena.

Patogus ir lengvai naudojamas, Kool 'n' Soothe, yra vėsinantis gelio pleistras, kuris prilimpa prie kaktos ar kaklo ir švelniai vėsina. Atnaujinome tradicinį metodą taikyti šaltą sudrėkintą rankšluostį. Kool 'n' Soothe vėsinantis poveikis tęsiasi nuostabias aštuonias valandas.

Galima įsigyti dviem formatais, vienas skirtas kamuojamiems migrenos suaugusiems ir kitas vaikams.

Kaip veikia Kool 'n' Soothe? Kool 'n' Soothe lapelyje esančio gelio sudėtyje yra didelis procentas vandens, kuris reaguodamas į natūralią kūno temperatūrą, padeda jį vėsinti. Kai temperatūra kyla, karšta oda sukelia vandens garavimą, taip paveikiamas Kool 'n' Soothe gelio lapelyje esantis vanduo. Todėl Kool 'n' Soothe sukuria vėsinantį poveikį ant odos paviršiaus. Odos karštis sukelia vandens garavimą, kurio yra ir gelio sudėtyje, taip sumažinama odos temperatūrą. Unikali gelio struktūra suteikia puikų šilumos pralaidumą, tai padeda lengvai išsklaidyti karštį ir palaikyti pastovią temperatūrą bei vėsinti.

Gamintojas: Kobayashi Healthcare Europe Ltd.

Šalis gamintoja: Japonija

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

Kartu su šia preke dažniausiai perkamos
2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce