Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Vitaminai ir maisto papildai
Gamintojai
Užsiprenumeruokite naujienas

Moller's žuvų taukai

„Möller‘s“ yra vienas seniausių prekinių ženklų, kurį 1854 m. įkūrė farmacininkas Peteris Mölleris. „Möller‘s“ indėlis į visuomenės sveikatą – aukščiausios kokybės omega-3.
Akcijos Naujos TOP Eko
Eiliškumas
Žuvų taukai yra nepakeičiamų riebalų rūgščių omega-3 ir naudingų vitaminų šaltinis. Omega-3 riebalų rūgščių žmogaus organizmas negamina, todėl siekiant tyrimais patvirtinto jų poveikio širdžiai, smegenų funkcijai, regėjimui ir kitų naudų, šių rūgščių reikia gauti su maistu. „Möller’s“ žuvų taukai gaminami tik iš šviežių žaliavų. Žuvys gaudomos švarioje Arkties jūroje, Norvegijos šiaurinėje teritorijoje, vadinamoje Lofotenu. Iš šviežiai sugautų menkių aliejus išgaunamas čia pat Lofoteno pakrantėje esančioje gamykloje. „Möller’s“ papildų gamintojas siekia pirmauti rinkoje, kurdamas kokybiškiausius omega-3 produktus, naujas jų formas bei skonius, kurie patiktų ir mažiems, ir dideliems. Įdiegus naujausią antioksidacinę sistemą buvo pasiekta, kad „Möller’s“ žuvų taukai ilgiau išliktų švieži, tyri ir apsaugoti nuo oksidacijos. Moderni produktų kontrolė ir nuolatinė analizė užtikrina, kad „Möller‘s“ žuvų taukai atitinka visus produktų saugos reikalavimus, todėl yra tinkami vartoti net kūdikiams ir nėščiosioms.
2011 - 2020 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce