Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Optika
Užsiprenumeruokite naujienas

Akių lašai AMIDROP N6 x 5ml

(0 įvertinimų)
Akių lašai AMIDROP N6 x 5ml
Akių lašai AMIDROP N6 x 5ml

Gamintojas: Gilbert Laboratories, Prancūzija

Amidrop - sterilūs akių lašai Akis - jautrus organas, kuris yra natūraliai apsaugotas: ašaromis, plona membrana, žinoma junginės vardu,
Kaina
5,65 €
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

Amidrop - sterilūs akių lašai

Akis - jautrus organas, kuris yra natūraliai apsaugotas: ašaromis, plona membrana, žinoma junginės vardu, storesne membrana išorinėje dalyje ir voku. Iš ašarinių liaukų išskiriamos ašaros palaiko drėgmę akyje. Junginė padengia vidinę vokų dalį ir akies paviršių. Ji išskiria apsauginį sluoksnį (gleives), padengiantį akių paviršių. Akies voką supa blakstienos ir riebalų liaukos, suteikiančios akiai apsauginį barjerą.

Kodėl akis sudirginama?
Mūsų akis kasdien veikia daug išorinių veiksnių. Jos reaguoja su atmosferos teršalais, sausu oru, gaunamu iš oro kondicionavimo ir šildymo sistemų, vėju, dūmais, kosmetika, netinkamu apšvietimu, kompiuterių monitoriais, ultravioletiniais spinduliais, chloruotu vandeniu ir t.t., o tai gali sudirginti akį ir sukelti diskomforto jausmą. Akys pavargsta, pabrinksta, parausta ar išsausėja.
 
Kodėl yra svarbi akių higiena?
Akyje ir akies voke baigiasi daug nervų ir čia gali prasidėti daug sutrikimų. Norint apsaugoti nuo dirginimo ar diskomforto jausmo, reikia pasirūpinti akių higiena. Tam naudojamas tinkamas tirpalas, pašalinantis nešvarumus ir sumažinantis kenkiantį akių sveikatai nuovargį.
 
Kodėl naudoti Amidrop?
Amidrop - tai sterilus tirpalas vienadozėse talpyklėse, kuris puikiai tinka akių higienai. Jis sukurtas taip, kad tirpalo pH visiškai atitiktų ašarų pH. Pridėjus rugiagėlių tirpalo, gaunamas švelnus, raminantis skystis, padedantis sumažinti kraujo priplūdimą ir kartu suteikiantis gaivumo pojūtį ir gerą savijautą.
 
Pateikimas
6 vienadozės talpyklės po 5 ml kartotinėje dėžutėje. Sterili vienadozė talpyklė leidžia lengvai ir saugiai naudoti tirpalą.

Sudėtis: Koncentruotas rugiagėlių tirpalas - 0.10%, boro rūgštis, natrio boratas, natrio chloridas, išgrynintas vanduo iki 100%
Be konservantų.

Indikacijos: Amidrop rekomenduojamas nešvarumams iš akies šalinti. Jį gali naudoti suaugusieji ir vyresni nei 36 mėnesių amžiaus vaikai.
Jeigu vaikui mažiau nei 36 mėnesiai, prieš naudodami, pasitarkite su gydytoju. Naudojant Amidrop kasdien, jis ramina akį ir mažina kraujo priplūdimą.

Dozavimas: Gerai akies higienai naudokite 1-6 ploviklius per dieną, pagal poreikį.

Naudojimo būdas
- Nusiplaukite rankas.
- Atloškite galvą.
- Atsukite vienadozę talpyklę ir švelniai, neliesdami ragenos, ją paspauskite, kad tirpalas patektų tiesiai ant atmerktos akies.
- Nuvalykite skysčio perteklių tamponu.
- Kitą akį praplaukite tuo pačiu būdu.
Viena vienadozė talpyklė gali būti naudojama abiems akims.

Specialūs perspėjimai ir naudojimo atsargumo priemonės
Sterilios vienadozės talpyklės yra vienkartinės. Nenaudokite vienadozės talpyklės, jeigu ji atidaryta arba pažeista. Prieš plaudami, išsiimkite kontaktinius lęšius. Prieš lašindami akių lašus, palaukite 15 minučių. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje.

Svarbu. Pasitarkite su vaistininku. Jeigu problemos su akimis išlieka, pasitarkite su gydytoju.
Nenaudokite, pasibaigus galiojimo laikui, nurodytam ant pakuotės.

Gamintojas : Laboratoire Gilbert
928, avenue du Général de Gaulle
14200 Hérouville-Saint Clair, Prancūzija

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce