Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Ortopedija Mamai ir vaikui Lytinei sveikatai Slauga ir negalia Pirmoji pagalba
Mamai ir vaikui
Užsiprenumeruokite naujienas

KidsClin serumas (kūdikių pleiskanų luobelės šalinimo rinkinys) 30ml

(0 įvertinimų)
KidsClin serumas (kūdikių pleiskanų luobelės šalinimo rinkinys) 30ml
KidsClin serumas (kūdikių pleiskanų luobelės šalinimo rinkinys) 30ml

Gamintojas: Trimb Healthcare

KidsClin® Cradle Cap“ švelniai pašalina dėl luobelės susidariusias pleiskanas. KIDSCLIN® CRADLE CAP rinkinį sudaro: 30 ml
Kaina
17,40 €
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

KidsClin® Cradle Cap“ švelniai pašalina dėl luobelės susidariusias pleiskanas.

KIDSCLIN® CRADLE CAP rinkinį sudaro:

  • 30 ml „KidsClin®“ giliai veikiančio serumo buteliukas su purkštuku
  • Šepetėlis su minkšta kempinėle
  • Šukos
  • Informacinis lapelis

KAS YRA PLEISKANŲ LUOBELĖ?

Pleiskanų luobelė (kūdikių seborėjinis dermatitas) apibūdinama kaip geltonų ar rusvų pleiskanų atsiradimas daugiausiai ant viršugalvio. Jos taip pat gali atsirasti ant antakių, akių vokų, už ausų, nosies raukšlėje, ant sprando, sauskelnių srityje, kelių, pažastų ar alkūnių linkiuose. Manoma, kad pleiskanų luobelę sukelia perteklinis riebalų išsiskyrimas (riebalinėse liaukose). Pleiskanų luobelė nesusidaro dėl prastos higienos ar alergijų ir yra vertinama kaip labai dažna būklė, pasitaikanti apytiksliai 50 procentų visų kūdikių.

KAIP GAMINYS VEIKIA?

„KidsClin®“ serumas įsigeria į odą ir tirpdo lipnų sausų riebalų sluoksnį. „KidsClin®“ sumažina drėgmės netekimą per odą ir atkuria odos apsauginio barjero funkciją. Pridedamas šepetėlis ir šukos, kurie naudojami pleiskanoms, kurios susidaro su pleiskanų luobele, pašalinti.

KAIP TURĖTUMĖTE NAUDOTI KIDSCLIN® CRADLE CAP?

1. Nuimkite apsauginį dangtelį nuo „KidsClin®“ buteliuko su purkštuku.

2. Užpurkškite 2 kartus ant savo delno ir „KidsClin®“ serumu ištepkite (įmasažuokite) sritį, kurioje yra pleiskanų luobelė.

3. Jeigu pleiskanų luobelės sritis didelė, pvz., galvos oda, pakartokite.

Svarbu ant odos užtepti pakankamai „KidsClin®“. Tepkite „KidsClin®“ serumo kiekvieną rytą ir vakarą kol pleiskanų luobelė išnyks. Paprastai tai užtrunka 1–4 savaites. Jeigu pleiskanų luobelė susidariusi kūdikiui aplink akis, „KidsClin®“ galima užpurkšti ant vatos diskelio, kad būtų lengviau patepti reikiamą sritį ir išvengti priemonės patekimo kūdikiui į akis. „KidsClin®“ likučiu ant delnų galima įmasažuoti kitas kūdikio odos sritis, kadangi jis apsaugo odą nuo išsausėjimo. Kaip pašalinti lipnias odos pleiskanas Naudodami šepetėlio pusę su kempinėle,

LABAI ATSARGIAI masažuokite galvos odą ir pašalinkite pleiskanas šiurkščia šepetėlio puse. Šukos naudojamos ATSARGIAI pleiskanoms pašalinti vaikui iš plaukų. Atminkite, kad vaiko viršugalvis ir oda yra labai minkšta.

Ingredientai: Borago Officinalis Seed Extract, Squalane, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract KUR LAIKYTI KIDSCLIN® CRADLE CAP? Laikykite originalioje pakuotėje, nuo 2 iki 30 °C temperatūroje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių ir laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite „KidsClin®“ pasibaigus galiojimo laikui. Įsitikinkite, kad panaudoję uždėjote apsauginį dangtelį ant buteliuko. „KidsClin®“ galima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis.

Informacijos apie su „KidsClin® Cradle Cap“ susijusį nepageidaujamą poveikį nėra.

ĮSPĖJIMAI Skirta naudoti tik išoriškai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje. Naudokite gaminį atsargiai ir taip, kaip nurodyta naudojimo instrukcijoje. Kartu su „KidsClin®“ nenaudokite kitų gaminių, tokių kaip alyvuogių aliejus. Alyvuogių aliejus gali pabloginti pleiskanų luobelės būklę.

KONTAKTINIAI DUOMENYS „Trimb Healthcare“ Barbara Strozzilaan 201 1083 HN Amsterdamas Nyderlandai

 

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

Kartu su šia preke dažniausiai perkamos
2011 - 2022 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce