Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Vitaminai ir maisto papildai
Užsiprenumeruokite naujienas

Maisto papildas BIFOLAC N30 kramtomos tabletės

(0 įvertinimų)
Maisto papildas BIFOLAC N30 kramtomos tabletės
Maisto papildas BIFOLAC N30 kramtomos tabletės

Gamintojas: Bifodan, Danija

Padeda atkurti ir palaikyti sveiką žarnyno mikroflorą, bei apsisaugoti nuo patogeninių mikroorganizmų. Bifolac® preparato sudėtyje yra ir
Kaina
12,08 €
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

Padeda atkurti ir palaikyti sveiką žarnyno mikroflorą, bei apsisaugoti nuo patogeninių mikroorganizmų.

  • Bifolac® preparato sudėtyje yra ir bifidobakterijų, ir laktobakterijų. Laktobakterijos geriau dauginasi plonosiose žarnose, bifidobakterijos – storosiose, todėl kolonizuojamas visas žarnynas.
  • Dėl unikalios gamybos technologijos, Bifolac®kramtomosiose tabletėse ir milteliuose esančios bakterijos yra specialia technologija mikroinkapsuliuotos ir patikimai apsaugotos nuo skrandžio rūgščių poveikio, todėl nepažeistos patenka ten kur reikia - į žarnyną. Bifolac® kapsulės pagamintos naudojant specialią ProTarget TM technologiją, kurios metu kapsulė padengiama plėvele, apsaugančia nuo skrandžio rūgščių poveikio.
  • Bifolac®  nereikia laikyti šaldytuve.

Sudėtis. Bifolac® sudėtyje esančios dvi probiotikų padermės yra natūrali sveikos virškinimo sistemos dalis. Viename 1,5 g Bifolac® probiotinių miltelių maišelyje, vienoje  Bifolac® kramtomoje tabletėje ir vienoje  Bifolac® kapsulėje yra ne mažiau kaip po 108 kolonijas sudarančių vienetų Lactobacillus rhamnosus 1091 ir Bifidobacterium longum BB536.

Vartojimas. Žarnyno funkcijai palaikyti 1-2 kapsules, kramtomas tabletes arba miltelius per parą. Esant padidintam poreikiui - 2-3 kapsules, kramtomas tabletes arba miltelius per parą. Kapsulę reikia nuryti visą, nekramčius. Miltelius ištirpinkite skysčiuose ar pabarstykite ant maisto.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce