Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Vitaminai ir maisto papildai
Užsiprenumeruokite naujienas

Maisto papildas TRIPTAN FORTE N30

(0 įvertinimų)
Maisto papildas TRIPTAN FORTE N30
Maisto papildas TRIPTAN FORTE N30

Gamintojas: Aconitum

Triptan forte Maisto papildas Pakuotė - 30 kapsulių Sudėtyje esančios medžiagos: vitaminai B1 ir B6 yra padeda palaikyti normalią
Kaina
14,07 € 11,96 €
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

Triptan forte

Maisto papildas
Pakuotė - 30 kapsulių

Sudėtyje esančios medžiagos:

  • vitaminai B1 ir B6 yra padeda palaikyti normalią psichologinę būklę, taip pat padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir padeda mažinti nuovargį.
     

Sudėtis
Vienoje kapsulėje yra:
• 5-hidroksitriptofanas (5-HTP) – 150 mg,
• vitaminas B1 – 0,275 mg,
• vitaminas B6 – 0,35 mg.

Vienoje preparato kapsulėje taip pat yra 150 mg 5-hidroksitriptofano (5-HTP). 5-HTP – tai ypatinga medžiaga, kuri organizme virsta serotoninu. Serotoninas – hormonas, turintis įtakos teigiamoms emocijoms, nuotaikai, darbingumui ir miego ritmui. 5-HTP – natūrali medžiaga, gaunama iš Afrikoje augančių augalų Griffonia simplicifolia sėklų. „Triptan forte" taip pat papildytas vitaminais B1 ir B6. Jie padeda palaikyti normlalią psichologinę būklę ir normalią nervų sistemos veiklą. Vitaminas B6 padeda mažinti nuovargį, padeda reguliuoti hormonų aktyvumą.

Vartojimas
Gerti po 1 kapsulę per dieną.

Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Įspėjimas: vartojantiems antidepresantus ar kitus nervų sistemą veikiančius vaistus, būtina pasitarti su gydytoju dėl šio preparato vartojimo tikslingumo.

 GAMINTOJAS
UAB „Aconitum", Inovacijų g. 4, Biruliškių k., Kauno raj., Lietuva.

Efektyvumą įrodantys moksliniai tyrimai:

* Apžvelgta 17 tyrimų, iš kurių 13 patvirtino, kad 5-HTP pasižymi antidepresantams būdingomis savybėmis. (Zmilacher K, et al. L-5-hydroxytryptophan alone and in combination with a peripheral decarboxylase inhibitor in the treatment of depression. Neuropsychobiology 1988;20:28-35.)

* Romos universiteto mokslininkai dvigubai aklų, placebo kontroliuojamų tyrimų metu tyrė 20 nutukusių moterų. Joms 6 mėnesius buvo skiriama po 300 mg 5-HTP ir placebo. Vartojusioms 5-HTP stebėtas ryškus svorio sumažėjimas, placebo grupėje tokio efekto nestebėta [7].

* 1991 m. Šveicarijoje dvigubai aklų tyrimų metu nustatyta, kad 5-HTP ir triciklinių antidepresantų efektyvumas gydant lengvos ir vidutinės formos depresiją yra beveik vienodas. [7].

* Ištyrus 5-HTP poveikį miegui, paaiškėjo, kad vartojant 600 mg 5-HTP sutrumpėjo užmigimo laikas ir pagerėjo miegas [7], nes 5-HTP didina serotonino, kuris pasižymi nuovargį sukeliančiu efektu, kiekį ir skatina melatonino gamybą. [21].

* Ištyrus 124 žmones, kuriuos vargino migreniniai galvos skausmai, nustatyta, kad 5-HTP 70 proc. žmonių sumažino galvos skausmų intensyvumą ir dažnį. [7]. Įspėjimas: vartojantiems antidepresantus ar kitus nervų sistemą veikiančius vaistus būtina pasitarti su gydytoju dėl šio preparato vartojimo tikslingumo.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce