Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Vitaminai ir maisto papildai
Užsiprenumeruokite naujienas

Maisto papildas vyrams PRELOX N60

(0 įvertinimų)
Maisto papildas vyrams PRELOX N60
Maisto papildas vyrams PRELOX N60

Gamintojas: Pharma Nord, Danija

Prelox - tai patentuotas ir moksliškai patvirtintas trijų aktyvių ingirdientų - L-arginino, piknogenolio ir taurino - junginys, padedantis vyrams
Kaina
46,89 €
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Nemokamas pristatymas
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

Prelox - tai patentuotas ir moksliškai patvirtintas trijų aktyvių ingirdientų - L-arginino, piknogenolio ir taurino - junginys, padedantis vyrams pasiekti didesnį seksualinį malonumą ir pasitenkinimą, bei atkurti jų pasitikėjimą savimi. Prelox® suteikia galimybę seksualinius malonumus patirti nedelsiant ir bet kokiu metu.

Ankščiau vyravo nuomonė, kad erekcijos sutrikimai kyla dėl psichologinių problemų. Dabar mokslininkai įrodė, kad nepilnavertės erekcijos priežastis yra bloga kraujo cirkuliacija, kurią, be kitų faktorių, sukelia sumažėjęs NO (azoto oksido) kiekis. Svarbiausia - pagerinti NO sintezę NO yra pagrindinis mediatorius, gaminamas ir atpalaiduojamas parasimpatinių nervų galūnėse, kraujagyslių bei ančių endotelio ląstelėse iš amino rūgšties L- arginino. NO yra atsakingas už lygiųjų raumenų atsipalaidavimą, o jo išskiriant per mažai, sutrinka erekcija. Varpos sustandėjimas ir erekcija priklauso nuo NO atsipalaidavimo kaverninių nervų galūnėse bei endotelio ląstelėse, tad labai svarbu didinti NO atsipalaidavimą organizme, kuris palaiko erekciją.

Prelox - natūrali NO gamybos stimuliacija Prelox sudėtyje esančios aktyviosios medžiagos (piknogenolis ir L-argininas) veikia sinergiškai padidindamas NO lygį organizme.

Piknogenolis, prancūziškos pajūrinės pušies (Pinus Maritima) ekstraktas, pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, o taip pat didina endotelio NO gamybą iš L-arginino.

Pagal publikuotą Prelox mokslinį tyrimą*: - 69 % Prelox vartojusių vyrų teigė, kad lengviau patyrė erekciją; - 78 % vyrų pastebėjo, kad daug lengviau pasiekė ir išlaikė erekciją; - 65 % vyrų teigė, kad pagėrėjo rytinė erekcija; - nebuvo pastebėta jokių šalutinių poveikių. *(Prelox for improvement of erectile dysfunction: A review, European Bulletin of Drug Research, vol 11, no 3, 2003, p. 29-37).

Dvejose dengtose tabletėse yra : Veikliosios medžiagos: Dvejose tabletėse yra: 1400 mg L- arginino L- aspartato 100 mg taurino 40 mg Pycnogenol

Pagalbinės medžiagos: Mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, hidroksipropilmetilceliuliozė, polidekstrozė FCC, silicio dioksidas, titano dioksidas, polivinilpirolidonas, briliantinis mėlynasis FCF, vidutinio ilgio grandinės trigliceridai, indigotinas, alura raudonasis AC .

Vartojimas: Pirmąsias 2 savaites gerti po 2 tabletes du kartus per dieną, o vėliau – po 1 tabletę 2 kartus per dieną arba kaip nurodė gydytojas.

Tinka vegetarams.

Vartojimo trukmė: Preparato poveikis pasireiškia jau po 2-4 savaičių pastovaus vartojimo. Siekiant optimaliausio rezultato gerinant seksualinę sveikatą, preparatas turėtų būti vartojamas ilgą laiką (3-6-12 mėn.)

Laikymo sąlygos: Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, nuo saulės šviesos apsaugotoje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce