Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Vitaminai ir maisto papildai
Užsiprenumeruokite naujienas

Nosies purškalas nuo slogos vaikams (jūros vanduo) HUMER Baby/Child 150ml

(0 įvertinimų)
Nosies purškalas nuo slogos vaikams (jūros vanduo) HUMER Baby/Child 150ml
Nosies purškalas nuo slogos vaikams (jūros vanduo) HUMER Baby/Child 150ml

Gamintojas: URGO Laboratoires, Prancūzija

Humer 150 - natūralus jūros vandens tirpalas. Jūros vanduo tiekiamas iš parinktos vietos Bretanės provincijoje. Iš jo pašalintos
Kaina
11,50 €
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

Humer 150 - natūralus jūros vandens tirpalas. Jūros vanduo tiekiamas iš parinktos vietos Bretanės provincijoje. Iš jo pašalintos druskos, kad jisai išsaugotų gausius jūros oligoelemetus ir būtų puikus fiziologinis skystis.

Nepakeičiama priemonė slogos gydymui ir profilaktikai.

Pardavėjas: www.farmaplius.lt

VEIKIMAS

* Humer 150 difuzijos sistema leidžia purkšti skystį mikrolašeliais, todėl jis tolygiai pasiskirsto po visą nosies gleivinės paviršių.

* Jis suskystina nosies sekretą ir padeda kūdikiui, vaikui ir suaugusiajam pašalinti jo perteklių. HUMER 150 paskirtis HUMER 150 kūdikiams/vaikams ir HUMER 150 suagusiems naudojimas:

* Higieniniam nosies valymui,

* Papildomam gydymui, sergant LOR ligomis,

* Sausame ore - nosies gleivinei sudrėkinti,

* Kol vaikas išmoks pats išsivalyti nosį, galima naudoti kasdien, geriau prieš valgį. HUMER 150 kūdikiams/vaikams skirtas vien tik kūdikiams ir vaikams iki 15 metų amžiaus. HUMER 150 suaugusiems (nuo 15 metų amžiaus) pakeičia HUEMR 150 kūdikiams/vaikams. Jis purškia truputį stipriau, o jo antgalis pritaikytas suaugusiojo landoms. HUMER 150 suaugusiems skirtas tik asmenims, vyresniems nei 15 metų amžiaus. Laikymas Nenaudoti po galiojimo datos, nurodytos ant flakono. Nepalikti vaikams prieinamoje vietoje. Kodėl reikia valyti nosį? Nosis yra artimoje sąveikoje su kitais gretimais organais: ausimis, burna. Dažnai net ir nedidelė sloga sukelia infekcijas, kurios skatina otitus ir rinofaringitus. Todė, norint būti sveikam ir kasdien gerai jaustis, reikia nuolat higieniškai valyti nosį.

Naudojimo būdas HUMER 150 kūdikiams/vaikams (iki 15 metų amžiaus)

* Uždėti antgalį.

1. Kūdikį paguldyti ant šono. Atsargiai įkišti HUMER 150 kūdikiams/vaikams flakono antgalį į nosies landą iki apsauginio žiedo. Purkšti skystį 2-3 sekundes.

2. Procedūrą pakartoti kitoje nosies landoje, kūdikį paguldžius ant kito šono.

3. Pakelti vaiko galvą, kad sekretas laisvai ištekėtų. Nosį nušluostyti nosinaite. Kai vaikas gali sėdėti, o po to stovėti, reikia parinkti tokią padėtį, kuri atrodo patogiausia. Perspėjimas Niekada neplaukite nosies tuomet, kai vaiko galva atlošta atgal, kad skystis nepatektų į gerklę. Nepalikite vaikams prieinamoje vietoje!

* Tėvų dėmesiui! Nepalikite antgalio su apsauginiu žiedu vaikams prieinamoje vietoje. Nenuimkite apsauginio žiedo nuo antgalio. HUMER 150 suaugusiems (maždaug nuo 15 metų amžiaus) Palenkti galvą į šoną, įkiškti antgalį ir drąsiai purkšti 2-3 sekundes. Procedūrą pakartoti kitoje nosies landoje, galvą palenkus į kitą pusę. Nusišnypšti nosį, kad ištekėtų sekreto perteklius. Pasinaudoję:

* Po kiekvienos procedūros antgalį nuplaukite karštu vandeniu.

* Flakoną su uždėtu antgaliu laikykite pakuotėje.

Pagaminta firmoje URGO (Prancūzija).

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce