Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Medicinos technika
Užsiprenumeruokite naujienas

Šviesos terapijos prietaisas (akiniai) "LUMINETTE 2"

(0 įvertinimų)
Šviesos terapijos prietaisas (akiniai)
Šviesos terapijos prietaisas (akiniai)

Gamintojas: Lucimed SA, Belgija

Šviesos terapijos prietaisas (akiniai) “Luminette 2®” (Lucimed SA, Belgija) IIa klasės medicinos prietaisas Paskirtis: -
Kaina
223,85 € 214,06 €
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Nemokamas pristatymas
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

Šviesos terapijos prietaisas (akiniai) “Luminette 2®” (Lucimed SA, Belgija)

IIa klasės medicinos prietaisas

Paskirtis:
- Sezoniniam afektiniam sindromui šalinti.
- Vangumui ir energijos stokai šalinti.
- Paros ritmų sutrikimų sąlygoto miego sutrikimo šalinimui.
- Tolimų skrydžių sąlygoto paros ritmo sutrikimo šalinimui.
- Dirbant viršvalandžius ir naktinėse pamainose.

Šviesos vaidmuo:
Žmogaus smegenys naudojasi šviesos/tamsos ciklu, kad suderintų tokias vidines organizmo funkcijas kaip: nuotaika, apetitas, virškinimas, miegas, libido (lytinis potraukis) ir t.t. Šie paros ritmai svyruoja 24 valandų laikotarpyje ir formuoja Jūsų biologinį laikrodį. Melatoninas yra vadinamasis miego hormonas. Smegenys pradeda jo gamybą, kai prasideda saulės laida, kad mes užmigtume. Gi saulei tekant, smegenys melatonino gamybą nutraukia. Mes lengvai atsikeliame, jaučiamės esą energingi. Be vidinio laikrodžio reguliacijos šviesa ypač veikia nuotaiką, pagerina budrumą ir fizinį bei protinį aktyvumą.

Šviesos terapija:
Tam tikrose situacijose mūsų biologinis laikrodis išsiderina, jo parodymai nebesutampa su išorine aplinka. Jis nebesutampa su paros ritmais. Tai ypatingai aktualu žiemą dėl smarkiai sutrumpėjusios šviesiosios paros dalies. Kai kuriems išsivysto sezoninis afektinis sindromas (SAD) arba vadinamoji sezoninė depresija. Šviesos terapija aktuali ir tiems, kurie eina miegoti pernelyg anksti arba itin vėlai. Tolimi skrydžiai – dar viena priežastis, dėl kurios sutrinka paros ritmas. Naujausiais tyrimais nustatyta, kad paros ciklui žalingas ir pamaininis darbas, kurį Eurpoje dirba arti 10 procentų žmonių. Visos aukščiau išvardintos problemos gali būti sušvelnintos ir, žinoma, pašalintos teisingai naudojantis šviesotamsa. Kai šviesos natūraliai stinga, šviesos terapija yra medicininis sprendimas, suteikiantis daugiausiai naudos ir mažiausiai nepageidautinų pašalinių efektų.

Naudojimas:
1.Sezoninio afektinio sindromo (SAD) gydymui
Trūksta jėgų ir motyvacijos? Sunku atsikelti rytais? Jaučiatės apsnūdę? Nuolatos užkandžiaujate? Jūsų libido sumažėjęs? Jei taip, gali būti, kad kenčiate nuo SAD, kartais vadinamo sezonine depresija. Ją sąlygoja sumažėjęs šviesos kiekis rudenį ir žiemą.
Mes patariame šviesos terapiją pradėti naudoti, tik nubudus.
2.Kovojant su vangumu ir energijos stoka
Luminette atkuria teigiamai veikiančią dienos šviesą ir stimuliuoja specialius akies receptorius, kad sukeltų organizme energijos išsiskyrimo atsaką. Tai padeda kovoti su energijos stygiumi, jaustis žvaliau ir smagiau.
3.Paros ritmo sutrikimų sąlygotų miego sutrikimų gydymui
Kai kurie miego sutrikimai sąlygoti to, kad Jūsų biologinis laikrodis arba skuba, arba atsilieka. Šiuo atveju šviesos terapija yra geras sprendimas.
Jei Jūsų biologinis laikrodis atsilieka:
Ar jūs einate miegoti pakankamai vėlai ir jums nepaprastai sunku atsikelti ryte? Mes siūlome naudoti šviesos terapiją, kai tik atsikėlėte iš lovos.
Jei Jūsų biologinis laikrodis skuba
Ar jus ima miegas ankstyvą vakarą ir ar jūs keliatės ankstyvą rytą? Mes siūlome naudoti šviesos terapiją popietės pabaigoje arba vakaro pradžioje, t.y. likus 2-3 valandoms iki ėjimo miegoti.
4.Tolimų skrydžių sąlygoto paros ritmo sutrikimo (Jet lag) gydymui
Šį sutrikimą lemia itin greitas kelių laiko juostų kirtimas. Paprastai tai atsitinka skrydžio metu. Kaip pasekmė juntama nemiga, protinis ir fizinis vangumas, nuotaikų kaita, negebėjimas susikoncentruoti. Šviesos terapija ir keletas paprastų veiksmų gali visiškai pašalinti aukščiau minėtus simptomus.
- Skrydžio metu.
Nustatykite savo laikrodį atvykimo vietos laiku, gerkite daug vandens ir negerkite alkoholio, kavos ar arbatos.
- Atvykimo vietoje.
Jei keliaujate į Rytus, atvykę pirmąjį rytą venkite tiesioginės saulės šviesos, dėvėkite itin tamsius akinius, o popiet kaip tik stenkitės kuo  daugiau būti šviesoje ir naudokitės Luminette, kad palaikytumėte žemą melatonino koncentraciją. Antrą dieną buvimą šviesoje ir naudojimąsi šviesos terapija nukelkite 2 valandomis vėliau, trečiąją – dar 2 valandomis vėliau ir t.t. Tik pasistenkite nenuvėlinti iki to laiko, kada įprastai einate miegoti.   
Jei keliaujate į Vakarus, atvykę stenkitės būdrauti kuo ilgiau, nes aplink šviesu, naudokitės Luminette tarp 12:00 ir 15:00. Eikite miegoti, kai tik sutemsta.
5.Pamaininio darbo optimizavimui.
Jei dirbate daugiau nei tris naktis iš eilės ir Jums sunkiai sekasi išlikti budriu darbo metu ir/arba keliaujant namo, tada mes rekomenduojame prieš pat darbo pradžią atlikti šviesos terapijos sesiją ir, jeigu pasijuntate mieguistas, antrąją sesiją pertraukos metu.

 Rinkinys: akiniai su pakraunamais elementais, deklas, AC adapteris su mini USB pakrovėju.

Gamintojas: Lucimed SA, Rue le marais 12a, 4530 Villers-le-Bouillet, Belgija

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce