Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Vitaminai ir maisto papildai
Užsiprenumeruokite naujienas

Maisto papildas BIFOLAC PREMIUM N20 kapsulės ProTarget apvalkalėlyje

(0 įvertinimų)
Maisto papildas BIFOLAC PREMIUM N20 kapsulės ProTarget apvalkalėlyje
Maisto papildas BIFOLAC PREMIUM N20 kapsulės ProTarget apvalkalėlyje

Gamintojas: Bifodan, Danija

BIFOLAC® PREMIUM maisto papildas 20 kapsulių Didelė 11 probiotikų koncentracija Veiksmingas ir tikslingas probiotikų
Kaina
11,83 €
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

BIFOLAC® PREMIUM maisto papildas 20 kapsulių

Didelė 11 probiotikų koncentracija
Veiksmingas ir tikslingas probiotikų išsiskyrimas

Bifolac® Premium privalumai

• Simbiotinis produktas (sudėtyje yra prebiotiko).
• Nereikia laikyti šaldytuve.
 
Bifolac® Premium sudėtyje yra 11 probiotikų padermių, natūraliai būnančių žarnyne, kurio mikrofloros pusiausvyra gera, ir svarbių gerai virškinimo trakto būklei palaikyti.
ProTargetTM probiotikų pernaša
Dėl mažo skrandžio pH probiotikai gali būti lengvai sunaikinti. Bifolac® Premium kapsulė yra padengta patentuota žarnyne suyrančia danga ProTargetTM.
Tyrimais, atliktais su Bifolac® kapsulėmis in vitro, nustatyta, kad ProTargetTM reikšmingai apsaugo probiotikus nuo skrandžio rūgšties poveikio ir užtikrina, kad gyvybingi probiotikai patektų tiksliai į žarnyną ir išsiskirtų jame, tai yra ten, kur jų reikia.

Probiotikai

Žmogaus virškinimo sistemoje yra milijardai naudingų bakterijų, dažnai vadinamų probiotikais. Jie yra gyvybiškai svarbūs tinkamai virškinimo trakto pusiausvyrai ir normaliam funkcionavimui palaikyti.
Senstant naudingų bakterijų kiekis virškinimo trakte sumažėja, todėl skrandžio ir žarnyno infekcinių ligų bei diskomforto rizika didėja. Kai kurių tyrimų metu nustatyta, kad naudingų bakterijų kiekis 60 metų žmogaus organizme gali sudaryti tik tūkstantąją dalį to kiekio, kuris būna jaunesnių žmonių organizme. Nestabilią virškinimo trakto pusiausvyrą gali nesunkiai sutrikdyti įvairūs veiksniai, tokie kaip antibiotikų vartojimas, netinkamas gyvenimo būdas, senėjimas, kelionės, aplinkos ir mitybos pokytis.
Daugelio tyrimų metu nustatyta, kad nepriklausomai nuo amžiaus kasdienis probiotikų vartojimas gali atkurti ir palaikyti tinkamą virškinimo trakto pusiausvyrą bei pagerinti su virškinimo traktu susijusią savijautą.

1 Bifolac® Premium kapsulės sudėtis

Ne mažiau kaip 5 x 108 gyvybingų Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarium, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus casei, Lactobacillus bulgaricus, Lactococcus lactis, Streptococcus thermophilus. Be to, sudėtyje yra patentuoto mišinio, kurį sudaro kukurūzų krakmolas, pregelifikuotas kukurūzų krakmolas, tirštikliai: hipromeliozė, algino rūgštis, saldžiųjų ceratonijų derva; oligofruktozė (FOS), glajinė medžiaga šelakas, magnio stearatas, dažiklis titano dioksidas, antioksidatorius askorbo rūgštis, stabilizatorius trietilcitratas, alyvuogių aliejus.

Rekomenduojamos paros dozės

1-2 kapsules per parą, esant padidintam poreikiui – 2-3 kapsules per parą. Kapsulę reikia nuryti visą, nekramčius.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Maisto papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Jaunesni kaip 1 metų vaikai bei nėščios ar krūtimi maitinančios moterys gali vartoti tik gydytojo leidimu.

Laikymo sąlygos

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25  oC temperatūroje. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, maisto papildo vartoti negalima.

Gamintojas

Bifodan A/S
DK-3390 Hundested, Danija

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce