Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Medicinos technika
Užsiprenumeruokite naujienas

OMRON inhaliatorius kompresorinis A3 COMPLETE (NE-C300-E)

(0 įvertinimų)
OMRON inhaliatorius kompresorinis A3 COMPLETE (NE-C300-E)
OMRON inhaliatorius kompresorinis A3 COMPLETE (NE-C300-E)OMRON inhaliatorius kompresorinis A3 COMPLETE (NE-C300-E)OMRON inhaliatorius kompresorinis A3 COMPLETE (NE-C300-E)

Gamintojas: Omron, Japonija

OMRON A3 Complete inhaliatorius Unikalus 3-in-1 reguliuojamas purkštuvas Greitas ir efektyvus Pilnas viršutinių, vidurinių ir apatinių
Kaina
76,54 € 55 €
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Nemokamas pristatymas
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Garantija (mėn.):   36
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >
OMRON A3 Complete inhaliatorius
 • Unikalus 3-in-1 reguliuojamas purkštuvas
 • Greitas ir efektyvus
 • Pilnas viršutinių, vidurinių ir apatinių kvėpavimo takų gydymas
 • Padeda greitai atpalaiduoti viršutinius kvėpavimo takus
 • Mažos aerozolio dalelės patenka giliai į plaučius
 • Komplektą sudaro: 3-in-1 reguliuojamas purštuvas, vaiko kaukė, suaugusiųjų kaukė, burnos kandiklis, nosies antgalis, oro vamzdelis, naudojimo instrukcija
 • 3 metų garantija
3-in-1 reguliuojamas purkštuvas
 
Naujos kartos OMRON A3 Complete inhaliatorius gali naudoti visus inhaliacinius tirpalus daugelio kvėpavimo takų ligų gydymui.
Jis specialiai pritaikytas viršutinių, vidurinių ir apatinių kvėpavimo takų ligų gydymui, dėl išpurškiamų skirtingo dydžio dalelių. Taip gali būti gydomas įprastas peršalimas (sloga, rinitas, laringitas...) ar alerginė astma, bei LOPL (lėtinės obstrukcinės plaučių ligos).
 
Kad inhaliacija vaistiniais preparatais būtų efektyviausia, jie turėtų pasiekti tą kvėpavimo takų dalį, kurią reikia gydyti. Tai pasiekiama 3-in-1 reguliuojamo purkštuvo pagalba, keičiant išpurškiamų vaistų aerozolio dalelių dydį. Didesnės aerozolio dalelės daugiausia kaupiasi viršutiniuose kvėpavimo takuose, o mažesnės dalelės nusėda apatiniuose kvėpavimo takuose.
 • Unikalus 3-in-1 reguliuojamas purkštuvas
 • Greitas ir efektyvus
 • Pilnas viršutinių, vidurinių ir apatinių kvėpavimo takų gydymas
 • Padeda greitai atpalaiduoti viršutinius kvėpavimo takus
 • Mažos aerozolio dalelės patenka giliai į plaučius

Pakuotės turinys. Kompresorius, inhaliacijos rinkinys, oro tiekimo vamzdelis, burnos kandiklis, nosies antgalis, kaukė suaugusiam, kaukė vaikams, naudojimo instrukcija.
 
Garsas: Triukšmo lygis  – 65 decibelai (1 m atstumus)
Svoris: 1,3 kg (tik kompresorius)
Matmenys: (PxAxG) maždaug 130x215x190 mm
 
Apie inhaliatorius
 
Inhaliatoriai yra medicinos prietaisai, kurie gali paversti skystą vaistą į aerozolio lašelius, kuriuos galima lengvai įkvėpti.

Inhaliatorius gali būti naudojamas plačiai paplitusių kvėpavimo takų ligų, tokių kaip astma, LOPL, bronchitas, bronchiolitas, laringitas, peršalimas, šienligė ar rinosinusitas gydymui.
 
Inhaliuojamieji vaistiniai preparatai tiesiogiai patenka į kvėpavimo takus, ir jie gali turėti net didesnį klinikinį poveikį, lyginant su panašiomis arba didesnėmis dozėmis oraliniu būdu (tabletėmis) vartojamais arba poodinės injekcijos būdu naudojamais medikamentais. Tyrimai taip pat parodė, kad gydymo rezultatai gali būti geresni naudojant tik inhaliatorius.
 
Visapusiškasgydymas
 
Daugelyje purkštuvų yra tik viena pozicija. Jie yra optimizuoti apatinių kvėpavimo takų gydymui. Todėl yra mažiau efektyvūs, gydant viršutinius kvėpavimo takus.
 
"OMRON A3 Complete" inhaliatoriaus unikalus purkštuvas turi 3 pozicijas, dėl ko galima gydyti viršutinius, vidurinius ir apatinius kvėpavimo takus atskirai. Jo 3 pozicijų purkštuvo rinkinys leidžia keisti dalelių dydį ir tokiu būdu pasirinkti, kuriems kvėpavimo takams bus skiriamas didžiausias dėmesys.
 
Viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų atpalaidavimas
 
Dauguma pacientų, kuriems yra kvėpavimo sutrikimų, patiria apatinių ir viršutinių kvėpavimo takų ligų derinį. Ar žinote, kad:
-        vaikai gali sirgti iki 8 viršutinių kvėpavimo takų (pvz., peršalimo) ir apatinių kvėpavimo takų (pvz., bronchito) infekcijomis per metus? ¹
-        4 iš 5 astmos pacientų taip pat kenčia nuo viršutinių kvėpavimo takų ligų?
Su 3 pozicijų purkštuvo rinkiniu "OMRON A3 Complete" padeda efektyviau palengvinti būklę pacientams, sergantiems keliomis ligomis.
 
Greitas ir efektyvus
 
Buvo įrodyta, kad "A3 Complete" veiksmingai išskaidė į aerozolį pagrindinius inhaliacinius vaistus, tokius kaip izotoninis ir hipertoninis druskos tirpalas, panaudojus kiekvieną iš 3 pozicijų, užtikrinant optimalų dalelių dydį, kad būtų efektyvus vaisto nusėdimas viršutiniuose, viduriniuose ir apatiniuose kvėpavimo takuose.
Be to, dėl galingo kompresoriaus, "A3 Complete" gali išgarinti vaistus mažiau nei per 5 minutes!*
 
 
* Faktinis laikas priklausys nuo padėties ir vaistų vartojimo. 5 minutės yra pagrįstos naudojant 5,5 ml izotoninį druskos tirpalą 1 padėtyje.
¹Chirico G. et al Minverva Pediatrica 2014: 66(6): 549-57
 
 
 

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

Kartu su šia preke dažniausiai perkamos
2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce