Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Optika Ortopedija Mamai ir vaikui Slauga ir negalia Lytinei sveikatai Pirmoji pagalba
Vitaminai ir maisto papildai
Užsiprenumeruokite naujienas

DEEPURE Oriental Original arbata miltelių pavidalu 10vnt

(0 įvertinimų)
DEEPURE Oriental Original arbata miltelių pavidalu 10vnt
DEEPURE Oriental Original arbata miltelių pavidalu 10vnt

Gamintojas: Yunnan Tasly Deepure Biological Tea Group Co

Unikali, švelniai saldaus aromato, intensyvios auksinės spalvos arbata, kurią jau pamėgo daugelis Europos moterų. Pagaminta iš 100 proc.
Kaina
Išparduota
Kiekis
  vnt.
Į krepšelį
Pristatymo laikas (d.d.):   2 - 4 d.d.
Kitos šio gamintojo prekės Pasiūlyti draugui >

Unikali, švelniai saldaus aromato, intensyvios auksinės spalvos arbata, kurią jau pamėgo daugelis Europos moterų. Pagaminta iš 100 proc. natūralios Pu-erh arbatžolių esencijos.

SUDEDAMOSIOS DALYS

  • Pu-erh arbata

Dėl plačiai aprašyto ir pripažinto sveikatinamojo poveikio, ši arbatos rūšis Kinijoje vertinama jau daugelį amžių. Sodri spalva ir intensyvus skonis – tai Pu-erh arbatos skiriamieji bruožai.

Sudėtyje daugiau nei kitose arbatose yra polifenolių (21,8 proc.), polisacharidų (20 proc.) ir arbatos tebronino (35,1 proc.), arbatai suteikiančio sodrią spalvą bei malonų skonį. rumpa produkto sukūrimo istorija

Pirmą kartą Pu-erh arbatą ir jos naudingą detoksikuojantį poveikį 1765 m. vienoje seniausių knygų „The Supplement to the Compendium of Materia Medica“ aprašė žymus Qing dinastijos kinų medicinos gydytojas Zhao Xue Min.

Visais laikais Pu-erh arbata Kinijoje buvo ypatingai vertinama, o imperatorius Qian Long savo valdymo metais paskelbė, kad Pu-erh – tai imperatorių gėrimas. Ši arbata kilusi iš Junano provincijos, kur auga išskirtinėmis sąlygomis – aukštumose, kur oras švarus, gausiai prisotintas anijonų, o dirva drėgna ir derlinga. Tai – tik viena iš priežasčių, kodėl „Deepure“ arbatos esencija gavo „Ecocert“ sertifikatą.

2013 m. gegužę Tarptautinis arbatos komitetas Puer miestui Junano provincijoje suteikė „Pasaulio arbatos kilmės“ vietos vardą. Pu-erh arbata – viena labiausiai pasaulyje vertinamų arbatų.

„Detox“ arbatos paruošimas: 1. Suberkite „Deepure“ arbatos esenciją į puodelį. 2. Užpilkite 200–300 ml karšto arba šalto vandens. 3. Arbata paruošta!

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

* Šiuos laukus užpildyti privaloma.
Galite tik įvertinti, komentaro rašyti nebūtina.

Klausti apie šią prekę

2011 - 2019 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce