Vitaminai ir maisto papildai Medicinos technika Kosmetika, kvepalai Higiena Ortopedija Mamai ir vaikui Lytinei sveikatai Slauga ir negalia Pirmoji pagalba
Užsiprenumeruokite naujienas

Garantija, grąžinimas

Kokybės garantiją

Visoms mūsų parduodamoms prekėms taikoma gamintojų nustatytą garantija. Pagal galiojančią ES direktyvą 1999/44/EC daugumai gaminių, kuriuos įsigyja fiziniai asmenys turi būti taikoma ne trumpesnė nei 24 mėn. garantija. Tikslų garantijos terminą, kuris taikomas konkrečiai prekei galite matyti prekės aprašyme.
 
Garantinį aptarnavimą atlieka autorizuoti serviso centrai. Pateikiant prekę garantiniam remontui pakanka turėti pirkimo dokumentą arba užpildytą garantinį taloną.
 
Ne dėl naudotojo kaltės garantiniu laikotarpiu sugedus prekei, remontas atliekamas nemokamai.
 
Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.

Grąžinimo sąlygos

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014-07-22 nutarimu Nr. 738 patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“ numatyta tvarka.
 
Atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties Pirkėjas gali per 14 dienų nuo prekių pristatymo, apie tai raštu pranešdamas pardavėjui.
Pirkėjas gali pasinaudoti prekių grąžinimo teise, jeigu prekė nepriklauso negrąžintinų prekių sąrašui.
 
Grąžinamos prekės privalo būti originalioje pakuotėje ir pilnai sukomplektuotos (būtinai pateikiant prekių įsigyjimo dokumantą). Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nebus pilnai sukomplektuota, tinkamai supakuota, prekės pakuotė bus įplėšta, sulaužyta ar kitaip sugadinta, mes ar mūsų atstovas nepriimsime prekės grąžinimui. Prekės taip pat nebus priimtos atgal, jeigu buvo naudojamos, sugadintos ar prarado prekinę išvaizdą.
  
Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame  ją priimti ir pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos prekės, grąžinsime Jums už prekę sumokėtus pinigus.
 
Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti savo transportu arba atsiųsti naudojantis kurjerio paslaugomis adresu UAB "Žvejų vaistinė" Naikupės g. 14, LT- 93189 Klaipėda. Prieš tai būtina susisiekti su mumis kontaktuose nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu.

 
 
2011 - 2024 © www.farmaplius.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-sprendimas: HexaCommerce